Žužu

Datum ztráty 07.11.2014
Místo ztráty Pardubice, Demokratické mládeže 1306
Telefon 608121037
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Žužu
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Pardubice
Plemeno Evropská kočka 
Věk 10 Let
Barva Zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se 07.11.2014. Kocourek je kastrovaný, jedno ouško má lehce natrhlé, na náprsence malý čtvereček býlých chloupků. Čip, ani tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 5 Kg. Utekl z bytu. Okolí v místě ztráty to vůbec nezná. Povahově je opatrný a trochu bojácný, ale je hodný. Nalákat na jídlo by se určitě nechal. Má rád šunku. Nikdy se takto neztratil. Je aktivní, má rád pohyb. V jídle je lehce vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku... Telefon 608121037

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Žužu

Přihlášení: