Zuzka

Datum ztráty 06.12.2014
Místo ztráty Vsestary, Pampeliskova 204
Telefon 603541739
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Zuzka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 7 let
Barva Bila s hnedymi znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
6.12. 2014 se nám v dopoledních hodinách ztratila fenka Jack Russell terier. Je ji 7 let. Utekla ve stresu z dělobuchu. Obojek nemá. Má čip číslo 203098100227792 a číslo tetování v tříslech 323. Váží 7kg. Je bílá se světle hnědým pálením. Na boku má flek a u kořene ocásku má hnědý prstýnek. Je kastrovaná. Ztratila se v okolí Mnichovic a Říčan u Prahy. Mohla běžet daleko. Není to poprvé, ale vždy se našla. Na boku má flek a u kořene ocásku má hnědý prstýnek. Slyší na jméno Zuzka. Okolí ztráty zná. K lidem je přátelská, cizích lidí se nebojí. Ostatní pejsky snáší dobře. Vodu ráda nemá, je zvyklá jezdit autem, fyzicky je aktivní. Prosím, pokud ji někdo má, ozvěte se. Moc nám na ni záleží !!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Zuzka

Přihlášení: