Zuzanka

Datum ztráty 21.03.2015
Místo ztráty Bohumín-Šunychl, Šunychelská 557
Telefon 732737355
Odměna ANO
Jméno Zuzanka
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Kříženec
Věk 11 let
Barva Zrzavá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Zuzanka je 11 let stará fenka, kříženka, která vypadá jako malý retriever. Je zrzavo zlatá, váží cca 7 -10 kg. V kohoutku cca 50 cm. Ztracena ze zahrady rodinného domku dne 21.3.15 v oblasti Bohumín - Šunychl. Je poklidná a neagresivní, velice přátelská. kastrovaná. Čipovaná, ani tetovaná není. Ostatní pejsky snáší dobře. Okolí ztráty zná, občas si takto vyšla za dům na pole, ale nikdy ne dále než 100 metrů. Na krku měla obojek se žlutou kuličkou z parakordky. Pokud ji někdo odvezl PROSÍM vraťte ji. Je kastrovaná a je to seniorka, k ničemu Vám nebude! Vodě se vyhýbá, v autě není moc zvyklá jezdit, ale je v něm klidná. Má vrozené astma, zakašlává se. Údajně byla viděna v Ovocné směr Starý Bohumín.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Zuzanka

Přihlášení: