Zuzanka

Datum ztráty 15.12.2018
Místo ztráty Stará Červená Voda, Stará Červená Voda 20
Telefon +420604616049
Odměna ANO
Jméno Zuzanka
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Jeseník
Plemeno Kříženec
Věk 11 let
Barva černá s pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Zuzanka je 11 let stará fena. Váží cca 7 kg. Je čipovaná, kastrovaná, s koženým hnědým obojkem, chybí jí už některé zuby a občas kulhá na zadní nohu. Slyší na Zuzku, Zuzu. V sobotu 15.12.2018 odpoledne se nám ve Staré Červené Vodě, kde bydlíme, ztratila naše 11-letá fenka Zuzanka, kříženka dlouhosrstého jezevčíka. Zmizela od domu, a od té doby ji nikdo neviděl. Zatím se nám nikdy nestalo, že by zaběhla daleko a nevrátila se. Okolí stále procházíme i s našimi dalšími psy a hledáme ji. Je dlouhosrstá, černá s pálením, k cizím lidem bojácná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Zuzanka

Přihlášení: