Zuzanka

Datum ztráty 26.11.2016
Místo ztráty Karlín, Karlín 99
Telefon 776755311
Jméno Zuzanka
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Hodonín
Plemeno Evropská kočka 
Věk 5 let
Barva bílo-černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Zuzanka je 5 le stará černobíla kočka. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží cca 3 kg. Možným poznávacím znakem je chybějící špičák v tlamě, nadzvednutý koutek tlamy, a občasné chrčení, až chrastění (má kašel). Je nedůvěřivá k cizím lidem. Zuzanku jsme měli na dvoře, spolu s našimi dalšími 6 kočkami. S těma se nesnáší a proto jí dáváme žrádlo do garáže. Toulala se, ale vždy jen před barák. Nikdy více jak 2 dny pryč nebyla, vždy přišla na jídlo, čekala u dveří. Teď po ní nejsou ani stopy.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Zuzanka

Přihlášení: