Zuzánek

Datum ztráty 05.04.2018
Místo ztráty Konárovice, Nová 81
Telefon 602253185
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Zuzánek
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Kočka domácí 
Věk 1 rok
Barva bílá, černý ocas
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Zuzánek je 1 rok starý kocour. Nemá obojek ani čip, je nedávno kastrovaný a váží asi 4,5 kg. Je původně z útulku, po týdnu aklimatizace v novém prostředí proklouzl nepozorovaně dveřmi a zmizel z domova v noci z 5. na 6. dubna. Je celý bílý, má tmavý ocas a za každým ouškem má tmavou skvrnku. Je možné, že se proplíží někam, kde hledá potravu, spíše v noci, za tmy. Je poměrně plachý a bázlivý (když si však na svého člověka zvykne, je mazlivý). Moc prosíme, kdybyste ho někdo zahlédl,.volejte 602253185. Děkujeme

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Zuzánek

Přihlášení: