Zuzana

Datum ztráty 30.08.2014
Místo ztráty Stružnice, (za mlýnem)
Telefon 602441717
Odměna ANO
Jméno Zuzana
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Kříženec
Věk 13 měsíců
Barva Černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
V sobotu 30.8. v odpoledních hodinách se ztratil 13ti měsíční kříženec labradora slyšící na jméno Zuzana (pes) ve Stružnici za mlýnem. Pes byl přítulný a rád se vozil autem. Čip, ani tetování. Je to opravdu psí kluk. Má na sobě řetízkový stahovací obojek, bez známky + kremový protiparazitní obojek. Cizích lidí se nebojí. Nikdy neutekl. Ze zahrady utekl. Váží cca 35-40 kg. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty zná. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu nemusí. Sní cokoliv. Zdravotní stav v pořádku. Telefon 602441717

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Zuzana

Přihlášení: