Zrzek

Datum ztráty 01.10.2019
Místo ztráty Říčany, Podskalí
Telefon 602261866
Odměna ANO
Jméno Zrzek
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Rezavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Zrzek je 3 roky starý rezavý kříženec mainské mývalí kočky. Má šedý antiparazitní obojek s kontaktem, je i čipovaný. Je kastrovaný a váží asi 6 kg. Je to sice tulák, ale už se delší dobu neukázal doma. Je zvyklý hodně cestovat, vracet se domů i po několika dnech. Ale tentokrát už je pryč příliš dlouho. Bydlí v Říčanech v ul. Podskalí, ale má velký radius procházek, přes Marvánek, Oázu až do Světic...a bůhví kam se za tu dobu dostal (psala mi dokonce paní z Louňovic, že podobného kocoura viděla) a je možné, že u někoho bydlí. Pokud jste ho zahlédli, dejte mi prosím vědět, třeba ještě žije...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Zrzek

Přihlášení: