Nevím

Datum nálezu 04.03.2024
Místo nálezu Smidary, Hradčany
Telefon 607564360
Jméno Nevím
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Kříženec
Věk Do 1 roku
Barva Zrzavá, Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Nalezenec se objevil u rodičů, schovavá se v přístavku, bohužel našich psi a kočky ho honí a perou, nepřijali ho. Přihlásili se k němu lidé ze sousedství, že je jejich, ale kocour se k nám vrátil ještě ten den, přestože dostavá od ostatních bídu. Vypadá, že byl dobře živen, byl i čistý a bez blech. Když jsme ho mňoukajícího objevili, měl hlad, tak ho krmíme a pokud nenajde původního majitele, či dobrou novou rodinu, můžu ho vykastrovat a nechat si ho. Myslím, že by mohl někomu chybět.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: