Zowie

Datum ztráty 01.09.2013
Místo ztráty Hvozd, 5
Telefon 730907595
Jméno Zowie
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Rakovník
Plemeno Cane Corso
Věk cca 5 let (Aktuálně)
Barva Modrá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Cane corso, má jizvu na hlavě. Čipovaná, vycvičená. ztratila se přes noc ze zahrady domu. Váží cca 40 Kg. Číslo čipu: Zatím není k dispozici. Tetování nemá. Povahově je přítulná, hodná a společenská. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se tehdy nechala odchytit. Neměla na sobě tehdy žádný obojek. Nikdy předtím neutekla. Kastrovaná nebyla. Okolí v místě ztráty spíše nezná. Je aktivní, má ráda pohyb. Miluje vodu. Sní cokoliv. Zdravotní stav byl dobrý. Je zvyklá jezdit autem. Je trochu otužilá. Je zvyklý být převážně doma... Telefon 730907595

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Zowie

Přihlášení: