Zoschi

Datum ztráty 13.10.2014
Místo ztráty Mikulov, Bezručova 1155/49
Telefon 736713200
Odměna 20.000,- Kč
Jméno Zoschi
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Břeclav
Plemeno Německý ovčák
Věk 2 roky
Barva tmavě vlkošedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se 13.10.2014 v obci Mikulov. Čte se "Zoši", na to slyší. Je to 2 roky stará fenka, barva tmavě vlkošedá, rasa Německý Ovčák. V oploceném areálu (cca 27 hektarů) uslyšela praskání větviček, vyběhla za tím a už se nevrátila. Zjistili jsme, že asi na třech místech se mohla dostat ven (plot občas někdo rozebírá, aby se mohl dostat dovnitř). Od té doby ji nikdo neviděl. Stalo se to před šestou večer. Čip nemá, ale je tetovaná v uchu. Číslo tetování: 54114. Má na sobě kožený, černý obojek, se známkami (známka Mikulov + očkovací). Váží cca 35-40 kg. Povahově je samostatná, dobrý hlídač, ale není agresivní. Není kastrovaná. Okolí z místa ztráty zná dobře. Je velice aktivní, ráda běhá. Vodu má vyloženě ráda, plavat umí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá být na zahradě. S největší pravděpodobností již nebude v blízkém okolí místa ztráty, od třináctého se již mohla dostat hodně daleko... Telefon 736 713 200

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Zoschi

Přihlášení: