Zorinka - Fretka

Datum ztráty 05.06.2018
Místo ztráty Jaronice, Jaronice 8
Telefon 777994485
Odměna ANO
Jméno Zorinka - Fretka
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno
Věk 1 rok
Barva Hnědá, bílý čumák
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Zorinka je drobnější fretečka. Již v lednu nám bohužel utekla a po měsíci se našla 10km daleko, bohužel nám utekla znova. Byla objednaná na kastraci! Léčíme pravé očičko, má v něm šedý zákal - je to vidět. Čip nemá. Fretečka je drobnější cca 1kg, je jí rok. Je tmavě hnědá s bílým čumáčkem - hodná a nekouše! Slyší na jméno Zorinka. Ztratila se 5.6. V noci cca ve 22hod. Utekla z klece a utekla ventilační trubkou. Prosím, prosím veškeré informace, je to naše zlatíčko! Děkuji předem.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Zorinka - Fretka

Přihlášení: