Žora

Datum ztráty 09.12.2018
Místo ztráty Praha 6, Bolívarova 26
Telefon 777910537
Odměna ANO
Jméno Žora
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 6 měsíců
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Žora je 6 měsíců starý černý kocourek. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný a váží asi 3 kg. Má zelené oči. Skočil nám z balkónu v nestřeženou chvíli, když jsme zrovna větrali. Hledali jsme ji s kamarádem a v ulici "Na Břevnovské pláni" jsme zahlédli nějaku černou kočku zaběhnout do vedlejších zahrad. Nestihli jsme jí však, takže nevíme jestli se jednalo o našeho kocourka, ale nikdo v té lokalitě černou kočku nevlastní. (Na obrázku není kocourek náš, ale vypadá úplně stejně. Bohužel nemáme vlastní dobré foto.)

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Žora

Přihlášení: