Žofka

Datum ztráty 10.05.2015
Místo ztráty Praha, K Vyhlídce 9
Telefon 603185964
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Žofka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 2 roky
Barva Šedá mourina
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Drobná plašší kočička. Povahově je opatrná, ale je hodná. Na pamlsek by se asi nechala nalákat. Nikdy nezůstala venku přes noc. Je zvyklá pouze na pobyt doma. Otužilá není. 10.5.. Odešla navečer a už se nevrátila. Na jméno slyší a reaguje. Váží cca 3-4 Kg. Žádný obojek na sobě nemá. Má trochu bělejší bradičku. Nemá čip, ani nemá tetování. Chronická útěkářka to vůbec není. Kastrovaná je. Okolí místa ztráty se bohužel moc dobře nevyzná. Je aktivní, má ráda pohyb. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Jízdu autem nemá ráda! Telefon 603185964

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Žofka

Přihlášení: