Žofinka

Datum ztráty 19.04.2018
Místo ztráty Hradec Králové, Zamenhofova
Telefon 734125361
Jméno Žofinka
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Jezevčík
Věk 6 let
Barva Cerna
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Žofka je 6 let stará fena. Má červený látkový obojek. Váží cca 10 kg. Nemá čip a není kastrovaná. Ve ctvrtek, kolem pul pate odpoledne,se nase fenka vyvlikla z popruhu u posty na hlavnim nadrazi, jmenuje se Zofka, je ji 6let. Je velice placha, stydliva k lidem(neni na ne zvykla) je to fenka mamy a ta je v duchodu doma, tak proto. Kdyz je vydesena, mohla by kousnout, bude ji tezke odchytit. Mame zprávy,ze tady nekde v hradci beha. Prosim vsechny o sdileni. Za jakoukoliv stopu budu moc rada, kdyztak tel. cislo na me 734125361. Dekuji mockrat. Na fotce je jeji bratranec.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Žofinka

Přihlášení: