Žofie

Datum ztráty 16.03.2015
Místo ztráty Praha 5, Štěpařská 20
Telefon 777616868
Jméno Žofie
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 7 měsíců
Barva želvovinová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Večer 16.3. se nám ztratila kočka z terasy. Nikdy se od nás příliš nevzdalovala a je hodně plachá na lidi. Povahově je opatrná, ale zároveň hodná. Na pamlsek by se možná nechala nalákat. Má ráda ryby. V jídle je trochu vybíravá. Nemá ani čip, ani tetování. Není kastrovaná. Žádný obojek na sobě nemá. Na zadních nožičkách měla trochu exém. Na své jméno slyší a reaguje. Váží 2,5 Kg. Nikdy v životě se takto neztratila. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. V pohybu je klidnější povahy. Vody se bojí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá na pobyt pouze doma. Otužilá moc nebude... Telefon 777616868

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Žofie

Přihlášení: