Žofie

Datum ztráty 30.08.2014
Místo ztráty Praha - Modřany, urbankova 3362
Telefon 731568505
Odměna ANO
Jméno Žofie
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 11 let
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Žofinka je 11 let stará kočička, černé barvy. Je malá (4kg), drobná. Má zeleno-žluté oči, na přirození bílý flíček. Je velice plachá, cizích lidí se bojí, je zvyklá pouze na svou majitelku. Možná na jídlo by se nalákat nechala. Není zvyklá být venku, byla stále doma. Ztratila se 30.8., z balkonu v Modřanech. Nemá obojek, tetování, ani čip. Není kastrovaná. Moc nemňouká. Pejsky i kočičky snáší dobře. Fyzicky je na svůj věk velice aktivní. Okolí nezná, nikdy dříve neutekla.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Žofie

Přihlášení: