Žeryk

Datum ztráty 24.05.2019
Místo ztráty České Budějovice, Strakonická 1272
Telefon 602149111
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Žeryk
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Německý ovčák
Věk 6 měsíců
Barva černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Žeryk je 6 měsíců starý černý německý ovčák. Měl červený antiparazitní obojek, černé kšíry a pletené vodítko, je i kastrovaný. Není kastrovaný a váží asi 11 kg. Je hravý, zvládá základní povely. Lidí a psů se nebojí. Dne 24.5.2019 v 19.20 hod byl připoután za vodítko dvojitým uzlem k tyči vedle hlavního vchodu hypermarketu Albert na Strakonické ul. v Českých Budějovicích. Po 10 minutách jsme zjistili, že pejsek je pryč a není ani v širším okolí. Před hlavní vchod nemá hypermarket bezpečnostní kameru, nikdo si nic nevšiml. Hledání v širokém okolí a v městských útulcích je bezvýsledné.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Žeryk

Přihlášení: