Zephyr

Datum ztráty 14.05.2022
Místo ztráty Praha 10 - Záběhlice, Hyacintová 20
Telefon 721300154
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Zephyr
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 1 rok
Barva černo, šedo hnědý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Zephyr je 1 rok starý kocour. Má na sobě kšíry a je čipovaný a kastrovaný. Budu se stěhovat, malovali jsme a Zeph využil příležitosti. Je zvyklý chodit venku na vodítku, a pohybovat se samostatně tam kde to zná. Když utekl tak se vždy do 3 hodin max 5 hodin vrátil. Tady je ale poprvé, okolí nezná ač by se dle mého uměl vrátit Je velmi přítulný ale venku spíše plachý, nicméně má kšíry, tedy se dal pravděpodobně snadno chytit. Na jméno slyší, pokud jej volá známá osoba, ale můžete zkusit. Utekl večer a do rána se nevrátil, buď jej někdo odchytl, nebo je někde zavřený.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Zephyr

Přihlášení: