Zbyšek- Félix

Datum ztráty 01.04.2015
Místo ztráty Buštěhrad, ořešín 1020
Telefon 725425296
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Zbyšek- Félix
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Kříženec
Věk 6 let
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Zbyšek je 6 let starý kocour, mourovatá srst, váha cca 5 kg. Nemá na sobě žádný obojek, čip, ani tetování. Je kastrovaný. Dobře živený - 5 kg. Ztratil se při přestěhování dne 1.4.2015 v Buštěhradu se svou kočičí kamarádkou Cece. Chybí mu špička jednoho ouška, má trochu předkus a chybí mu přední malé zoubky. Nebyl zvyklý vůbec chodit ven, okolí ztráty nezná. K lidem je plachý, ostatních koček se spíše bojí. Autem není zvyklý jezdit, fyzicky je aktivní. Vodě se vyhýbá. Odměna za nalezení.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Zbyšek- Félix

Přihlášení: