Žanetka

Datum ztráty 05.04.2015
Místo ztráty Praha 10 - Dubeč, U Prodejny 2
Telefon 725801277
Odměna ANO
Jméno Žanetka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva dlouhá mourovatá srst
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Žanetka je 4 roky stará kočka, srst dlouhá mourovatá. Váží cca 3,5 kg. Nemá čip, tetování, ani obojek. Proklouzla manželovi pod nohama, je ve vysokém stadiu březosti (více než 4 koťata a porod každým dnem). Není prvorodička a byla vždy úžasná matka, ale takto dlouho ještě nikdy pryč nebyla. Plus jsou venku nízké teploty, takže máme velký strach o ni i o koťátka. Ztratila se v noci ze dne 5.4. na 6.4. v Praze 10-Dubeč, ulice U Prodejny 2. Okolí ztráty zná, byla zvyklá chodit ven. Po celém těle mourovatá s hnědavým nádechem. Oči žluté. K cizím velmi plachá a nedůvěřivá. Ostatní kočky moc v lásce nemá. Pokud byste ji našli, prosím, nikde ji nezavírejte, protože by mohla být poblíž její koťata. Je zvyklá jezdit v autě. Voda ji nevadí, ale není to plavkyně. Fyzicky je aktivní. Nikdy v minulosti takto na delší dobu nezmizela.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Žanetka

Přihlášení: