Zajda

Datum ztráty 18.10.2019
Místo ztráty Stará Role, Dlouhá 8
Telefon 601351366
Jméno Zajda
Pohlaví Samice
Kraj Karlovarský
Okres Karlovy Vary
Plemeno Kříženec
Věk 8 měsíců
Barva Černo bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Zajda je 8 měsíců stará kočka. Na jméno neslyší a váží cca 3 kg. Nemá obojek ani čip a není kaastrovaná. Zajda je drobné postavy. Má dlouhé zadní nohy, dlouhý ocásek, ouška podobná jako mainská mývalý kočka. Nikdy by neodesla, je závislá a nikdy nebyla venku déle,vždy nás musela přijít zkontrolovat. Vždy přiběhla na zavolání. Zřejmě si ji někdo vzal domů, když nám v noci proklouzla oknem a my šli spát v domnění že máme obě kočky doma.Sama by venku nikdy nezůstala a kdyby tam byla, ozvala by se mňoukáním za oknem. Pokud ji někdo máte, vratte nám ji prosím.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Zajda

Přihlášení: