Zack

Datum ztráty 19.03.2015
Místo ztráty Žehuň, Žehuň 37
Telefon 720108409
Odměna ANO
Jméno Zack
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Jezevčík
Věk 3 roky
Barva černý s pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se Jezevčík, samec, barva černý s pálením, věk 3 roky. Utekl 19.03.2015 v obci Žehuň. Zack je hravý a mazlivý, kontaktní k lidem, psu se spis boji, zná základní povely ale lepe reaguje na jídlo, zvykly na domací zvirata. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Je trochu při těle, ale je to poznat hlavně na váze. Váží cca 10-11 Kg. Sní cokoliv. V okolí místa ztráty by se měl vyznat dobře. Utekl ze zahrady. S parťačkou si udělali výlet po okolí, ta se vrátila, on vsak ne... Nenašli jsme zatím tělo, tak je možné ze si ho někdo vzal a má ho doma a možná ani neví ze je hledaný... Na své jméno reaguje a slyší. Čip, ani tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Zack chronický útěkář není. Kastrovaný není. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, jezdí dokonce rád. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Otužilý je velmi dobře! Telefon 720108409

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Zack

Přihlášení: