YUKI

Datum ztráty 01.01.2016
Místo ztráty Lensedly, Lensedly
Telefon 737946133
Odměna ANO
Jméno YUKI
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Shiba-Inu
Věk 3 roky
Barva sezamová
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Yuki je 3 roky stará fenka shiba-inu. Na své jméno slyší. Váží 14,5 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Není kastrovaná. Ztratila se 1.1.2016 po půlnoci, lekla se petard a ztratila se v okolí vesnice Lensedly u Ondřejova, okres Praha-východ. Je přítulná k lidem milá, ale může být samozřejmě vystrašená. Na pamlsek by se asi nechala nalákat. V případě, že jste ji našli nebo viděli prosím okamžitě volejte na 737 946 133. Všem moc děkujeme za jakoukoli pomoc! Odměna jistá! !!!!STOPA!!! Yuki byla nejspíše viděna 2.1. okolo 18. hodiny u silnice mezi Ondřejovem a Hradovými Střimelicemi!!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se YUKI

Přihlášení: