Yoki

Datum ztráty 24.07.2017
Místo ztráty Želešice, Družstevní
Telefon 604878959
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Yoki
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Sheltie
Věk 2 roky
Barva Černo - Bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Yoki je 2 roky stará fenka šeltie. Má zelený obojek se šátkem a je i čipovaná. Váží asi 12 kg. Je to akční, chytrý, ale bázlivý pejsek, který se ale bohužel bojí lidí (hlavně chlapů). Ze strachu štěká. Nikomu by nikdy neublížila, je to malý hňup, co si nechá všechno líbit. Radši z krizové situace uteče do bezpečí. Pokud za vámi nedojde dobrovolně, tak ji nenahánějte uteče. Ještě nikdy nám neutekla, vždy se nás drží jako klíště, proto ani netušíme, kam by mohla jít. Utekla/ ztratila se ze stájí v Želešicích Farma Pod Mohylou bývalé Apollo.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Yoki

Přihlášení: