Xenon

Datum ztráty 19.04.2015
Místo ztráty Kotouň, nádraží
Telefon 605546146
Odměna ANO
Jméno Xenon
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-jih
Plemeno Jezevčík
Věk 7 let
Barva Černá s pálením (tygr)
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 19. 4. 2015 se ztratil černý hladkosrstý jezevčík (samec) slyšící na jméno Xenon ( Xenda, Xeník ). Na tyto jména slyší a reaguje. Je mu 7 let. Utekl v lesích u obce Kotouň na Nepomucku (okres Plzeň-jih). K lidem je nedůvěřivý, ale miluje jízdu v autě a tak mohl být odvezen kamkoliv i cizími lidmi. Povahově je opatrný, ale je hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se možná nechal nalákat. Je čipovaný i tetovaný. Číslo čipu zatím není k dispozici. ČÍSLO TETOVÁNÍ: 77601 !!! Žádný obojek na sobě vůbec nemá. Váží cca 6 Kg. Chronický útěkář to není. Okolí místa ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Plavat umí, vody se vůbec nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Otužilý je, zimu zvládla velice dobře. Jeho zmizení je pro nás velikou ztrátou, proto budeme rádi za jakékoliv informace. Telefon 605546146

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Xenon

Přihlášení: