nalezený Wolfie

Datum nálezu 05.09.2018
Místo nálezu Hříměždice,
Telefon 724077264
Jméno nalezený Wolfie
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Kříženec
Věk 1,5 - 2 roky
Barva trikolor
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti nálezu:
Ve středu 5.9.2018 se na zahradu rodinného domu v Hříměždicích přitoulali tito 2 psí teenageři (zhruba 1,5 roku) - fenka (možná kříženka beucerona) dostala jméno Laura a chlupatější pejsek pak Wolfie. Protože ani přes otevřená vrata zahrady pejsci neodešli, převzali jsme je do péče. Bohužel ani jeden není čipovaný a neměli ani obojky. Mohou být jednoho majitele, ale stejně tak se k sobě na cestách mohli i připojit. Oba jsou opečovávaní, šikovní a poslušní, určitě se jim někdo věnoval.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: