Witchery Z Gilanu

Datum ztráty 27.12.2014
Místo ztráty Teplice, Nechvalice 27
Telefon 731222928
Odměna ANO
Jméno Witchery Z Gilanu
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Teplice
Plemeno Německý ovčák
Věk 3 roky
Barva Zlato-černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Fena je velmi přátelská k lidem i psům, je to dlouhosrstá varianta NO. Nikdo se jí nemusí bát. Určitě by se nechala nalákat na pamlsek. Čip nemá, ale má tetování. Číslo tetování: Zatím není k dispozici. Žádný obojek na sobě nemá. Utekla ze zahrady. Váží cca 33 Kg. Chronická útěkářka není! Kastrovaná není. Aktuálně nejspíše hárá. Okolí v místě ztráty by znát měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí, plavat umí. Vybíravá v jídle není. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Zima jí moc nevadí. Je zvyklá být převážně venku... Telefon 731 222 928

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Witchery Z Gilanu

Přihlášení: