Wiliem

Datum ztráty 20.02.2015
Místo ztráty Ostrava Přívoz, Na Valše
Telefon 607590899
Odměna ANO
Jméno Wiliem
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Britská kočka 
Věk 4 Roky
Barva šedo-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V noci na 20.2.2015 vyběhl z domu. Nikdy nechodil ven. Je zvyklý pouze na pobyt v domě. Otužilý moc není. Je plachý. Povahově je opatrný, plachý, ale zároveň je hodný. Váží cca 4,5 Kg. Na jméno slyší a reaguje. Čip, ani tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Nikdy takto neutekl. Kastrovaný je. Okolí v místě ztráty bohužel vůbec nezná. V pohybu je opravdu línější a flegmatické povahy. Vody se bojí. V jídle je vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Jízdu autem moc rád nemá. Telefon 607590899

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Wiliem

Přihlášení: