Wendy

Datum ztráty 26.01.2015
Místo ztráty Měrovice nad Hanou, Měrovice nad Hanou 142
Telefon 775593405
Odměna ANO
Jméno Wendy
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Přerov
Plemeno Labradorský retriever
Věk 3 roky
Barva Hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dne 26.1. utekla v místě Měrovice nad Hanou 142 ze zahrady fenka Wendy. Wendy je kříženec labradora hnědé barvy (krátkosrstá). Cizím lidem důvěřuje, je velmi přátelská, ale divoká. Může nastat konflikt s jinými psy. Na sobě měla řetízkový obojek. Má silný lovecký pud, když chytne stopu těžko se nechá odvolat. Wendy je aktivní a vytrvalý pes. Miluje vodu. Umí jezdit autem. Zvyklá být celoročně venku. Není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Váží cca 25kg. Jsou jí 3 roky. Máte-li jakékoliv informace kontaktujte majitele na číslo 775593405. Wendy byla viděna dnes 28.1. v Kojetíně s nějakou paní na vodítku !! POSLEDNÍ STOPA (2): 28.1. byla v kojetíně přes noc u pána v garáži. Zpráva o paní se kterou byla wendy viděna není jakkoli doložená...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Wendy

Přihlášení: