Waytynka

Datum ztráty 05.06.2024
Místo ztráty Blažejovice 52,
Telefon 731567331
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Waytynka
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Pelhřimov
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Waytynka je 2 roky stará kočka. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná a váží cca 2 kg. Je zvyklá být pouze doma, nikdy nebyla venku. Ráda číhala na ptáčky z našeho okna a to je možná důvod proč z něho s největší pravděpodobností vypadla i přes ochrannou síťku na okně jsme měli síťku a dole u parapetů byla roztrhlá takže se domníváme že chtěla vyskočit Za nějakým ptáčkem a spadla z druhého patra přibližně s pěti metrů už je t o druhý den co nepřišla domů a pak bychom ji chtěli najít zkoušeli jsme prohledat okolí ale jelikož jsou tady políčka a louky které nebyly posečený. Na bříšku má nedorostlou srst po kastraci.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Waytynka

Přihlášení: