Wasabi

Datum ztráty 16.10.2017
Místo ztráty Praha, Václavkova 169/1
Telefon +420777100466
Jméno Wasabi
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva mouratá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Wasabi byl v Praze předán paní, která si ho adoptovala. Když ho vezla domů, na Dejvickém vlakovém nádraží se jí nějak otevřela dvířka u přepravky a kocourek utekl. Ve skutečnosti je to mazel, ale byl to kocourek z bytu a nezná město, nezná auta, hluk, zřejmě byl a je ve stresu. Na sobě měl modrý obojek, ale mohl mu spadnout. Čip nemá. Je roční, kastrovaný, mourovatý, kolem čumáčku a po krku dolů světlejší barva, jako kdyby se namočil do mléka. Může sedět někde pod autem ve strachu, aj. Bojíme se o něj.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Wasabi

Přihlášení: