Vojtíšek

Datum ztráty 15.06.2014
Místo ztráty Praha, Ke Kohinooru 432
Telefon 607434511
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Vojtíšek
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 1 rok
Barva Oranžovo - Bílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V zápalu hry s kamarádem Mikeškem odběhl ven a nevrátil se. Ztratil se v neděli 15. 6. 2014 v ul. Ke Koh-i-nooru 432, Praha 5. Je to velmi plachý kocourek, mohl se něčeho vylekat a schovat. S domácími se mazlí, ale cizím lidem nedůvěřuje. V novém domově je dost dlouho aby našel cestu domů, ale bude hodně vyděšený. Má výrazně jantarové zbarvení očí. Čipovaný, ani tetovaný není. Je kastrovaný. Je spíše klidnější. Zdravotní stav dobrý. Kdo je z okolí podívejte se ve svých domech, garážích, sklepech, zahradách a kůlnách - může být i na Vašem pozemku...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Vojtíšek

Přihlášení: