Vojta

Datum ztráty 10.04.2018
Místo ztráty Třebíč, Gorazdovo nám. 380
Telefon 604946716
Odměna 500,- Kč
Jméno Vojta
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Třebíč
Plemeno Pták
Věk 1,5 roku
Barva modro bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Naše ochočená andulka ulétla nešťastnou shodou okolností pootevřenou okenni ventilačkou, prolezla přes vnitřní i vnější žaluzii a následně uklouzla a z okna vypadla. Do klece za její parťačkou jsme ji lákali celé dlouhé odpoledne až do noci. Pohybovala se v městském parku kolem našeho domu, byla 2x přímo na kleci. Večer přelétla na strom v areálu starého hřbitova, ten byl již uzavřen. Pozdě v noci a následně druhý den jsem okolí velmi podrobně prošla, bohužel bez úspěchu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Vojta

Přihlášení: