Vločka

Datum ztráty 10.05.2015
Místo ztráty Modřany, Daškova3082/9
Telefon 603366804
Jméno Vločka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 10 měsíců
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kočka cca 10 měsíců stará. Jmenuje se Vločka (na své jméno slyší a reaguje). A má na obojku zlato-stříbrný přívěšek ve kterém je uvnitř papírek s telefonními čísly... Je černá z bílou náprsenkou a růžoví, gumový obojek. Utekla kolem 13-14:00. Míru milovná. Plachá. Povahově je sice opatrná, ale hodná. Na pamlsek by se nechala nalákat. Čip nemá, ani tetování nemá. Chronická útěkářka to není. Právě mrouská, kastrovaná není. Utekla z bytu. Váží cca 3-4 Kg. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Jízdu autem si neužívá. Je zvyklá převážně na pobyt doma, ale venku to má moc ráda. Otužilá docela je, zima jí aktuálně nebude dělat problém. Má týden starou ranku za krkem od souboje. Telefon 603366804

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Vločka

Přihlášení: