Vivien

Datum ztráty 03.08.2015
Místo ztráty Kladno, Libušínská 2594
Telefon 604316188
Odměna ANO
Jméno Vivien
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Čivava
Věk 4 roky
Barva černá s hnědým pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jedná se o fenku čivavy barvy černé s hnědým pálením, je droboučká má cca 2 kg, hodně přítulná a hodná, jde ke každému člověku. Slyší na volání Vivi. Měla na krku šedivý obojek proti blechám a obojek jako malý, světle-béžový šáteček. Ztratila se ze zahrady kde jsme byly celý den až okolo 18 hodiny a to v ulici Libušínské, musela podlézt vrátka. Párkrát při hárání se nám zatoulala k sousedům ale to se po chvilce vrátila nebo na zavolání přišla, jinak nikdy nikam neutekla, neměla to ve zvyku. Momentálně nehárá. Kastrovaná není. Nemá ani čp, ani nemá tetování. Email: eliska.ikavcova@seznam.cz Telefon: 604316188

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Vivien

Přihlášení: