Víťa

Datum ztráty 05.09.2018
Místo ztráty Dobříň, Sokolská 158
Telefon 607245648
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Víťa
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Kočka domácí 
Věk 5 let
Barva bílomourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Víťa je 5 let starý mourovatobílý kocour. Má amputovanou přední nohu. Nemá obojek, ale je čipovaný. Je kastrovaný a váží asi 4-4,5 kg. Je hodný, velice kontaktní. Ztratil se od rodinného domu v ulici Sokolská 158, 413 01 Dobříň, kde se zdržoval často mimo zahradu v ulici Sokolská a K přívozu. Může být v sousedství zavřený v garáži či v hospodářském stavení. Sousedé byli osloveni, ztráta kocourka byla vyhlášena místním rozhlasem. Mohl být sražen vozidlem a odklizen nebo odvezen v motoru auta.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Víťa

Přihlášení: