Vincent ( Vinie )

Datum ztráty 12.02.2014
Místo ztráty Lanškroun, Luková-Květná 28
Telefon +420606634427
Odměna ANO
Jméno Vincent ( Vinie )
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Ústí nad Orlicí
Plemeno Irský vlkodav
Věk 2 roky
Barva Stříbrná/šedivá, Stříbrná/šedivá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se 12.02.2014. Slyší na jméno Vincent ( Vinie ). Plemeno Irský vlkodav. Pohlaví samec. Barva stříbrno-šedivá. Je starý 2 roky. Vinie odběhl společně s naší fenou, která hárá. Odběhli ve večerních hodinách , fenka se ještě v noci vrátila sama. Vincent je velmi hodný , až důvěřivý pes, který nikomu neublíží. Ztratil se v okolí Květné u Lanškrouna. V době ztráty měl modrý obojek s černými okraji. Tetování nemá, ale Čip ano, číslo čipu: 939000010196494. Takle dlouho se nikdy nezaběhl. Druhý telefon: 732 849 303

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Vincent ( Vinie )

Přihlášení: