Vincent

Datum ztráty 18.06.2016
Místo ztráty Praha - Slivenec, Praha - Slivenec
Telefon 731858210
Odměna ANO
Jméno Vincent
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kříženec
Věk 8 let
Barva Černo-hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Vincent se stratil při venčení v oblasti Praha - západ, když zahlédl zajíce. Je kastrovaný, k lidem důvěřivý, ale musí se na něj pomalu. Je možné ze si pobíhá po lesích a loví. Jeho obvyklá váha je 23kg. Nesnese se s dalšími psy. Měl by být čipovaný, na jméno Jiří Jandera. Bohužel se ho nepodařilo po útěku najít. Je středně velký, šlachovité tělo, hnědé přátelské oči. Na spodním pravém pysku má jizvičku. Je to kříženec německého ovčáka, labradora a menšího loveckého psa. Miluje aporty.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Vincent

Přihlášení: