Vincent

Datum ztráty 03.03.2017
Místo ztráty Žlutice, Zámecká 405
Telefon 725985829
Odměna ANO
Jméno Vincent
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Karlovy Vary
Plemeno Bengálská kočka 
Věk 4 roky
Barva mramor
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Proběhl dveřmi ven z domova, jelikož je ryze domácí, tak místo ztráty moc nezná. Není čipovaný, ani tetovaný. Ostatních zvířat, včetně koček se bojí. K cizímu člověku asi jen tak nepůjde, ale když by náhodou, tak nekouše, neškrábe a je docela i mazel. Na jídlo je vybíravý ve stížených podmínkách... Vody se nebojí ,autem jezdí v pohodě. Už jednou se ztratil, ale to nebylo z domova, v důsledku toho má slabší zadní nohy, což je další poznávací znamení, vedle toho, že je bengál.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Vincent

Přihlášení: