Vincent

Datum ztráty 28.03.2015
Místo ztráty Žlutice, Na Dolánce
Telefon 725985829
Odměna ANO
Jméno Vincent
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Karlovy Vary
Plemeno Bengálská kočka 
Věk 2 roky
Barva mramor
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Vincent je 2 roky starý Bengálský mramorovaný kocourek slyšící na jméno Vincent, utekl v sobotu 28.3.15 při procházce, když se vyplašil. Stalo se to ve Žluticích, Na Dolánce. Místo ztráty nezná a není zvyklý být venku sám, většinou si hlídá jestli má někoho poblíž, zmizel poprvé. Obojek na sobě nemá. Čipovaný, ani tetovaný není. Na pamlsek nebo na hraní si s klacíkem by se asi nalákat nechal. Hlasitě mňouká, slyší a odpovídá na svoje jméno. Není příliš mazlivý, ale nekouše, ani neškrábe. Jiných koček se bojí. Je kastrovaný! Jízdu autem zvládá bez problému. Váží 4 kg. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Vincent

Přihlášení: