Vilma

Datum ztráty 09.05.2016
Místo ztráty Ostrava-Hrabová, V. Huga 5
Telefon 730175370
Odměna ANO
Jméno Vilma
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kartouzská kočka 
Věk 6 let
Barva Tmavě šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Vilma je cca 6 let stará kočka. Na své jméno slyší. Nemá obojek, čip zjišťujeme. Váží cca 4-5 kg a je kastrovaná. Je střední postavy s kratkýma nohama, celá tmavě šedá a má výrazné žluté až jantarové oči. Ztratila se v pondělí 9.5. kolem 19.hodiny v ulici V. HUGA v Ostravě-Hrabové. Je milá, mazlivá, ale je možné, že pokud se ji stal nějaký úraz, tak může být vyděšená nebo dezorientovaná. Moc Vás prosím o sdílení. Pro mamku to je druhé dítě a nedokáže si představit, že by u ní nebyla. !!!FINANČNÍ ODMĚNA ZA NALEZENÍ JISTÁ!!! Info o Vilmičce uvítáme na tel: 730 175 370.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Vilma

Přihlášení: