Vilík

Datum ztráty 29.07.2015
Místo ztráty Uherské Hradiště, J. E. Purkyně 1020
Telefon 777787983
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Vilík
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Uherské Hradiště
Plemeno Pták
Věk 3 roky
Barva Šedý s červeným ocasem
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Vilík se ztratil 29.07.2015 z adresy Uherské Hradiště, J. E. Purkyně 1020 (okres Uherské Hradiště). Je 3 roky starý sameček. Papoušek Žako Šedý (Šedý s červeným ocasem), slyší na jméno Vilík, je trochu plachý, ale v pohodě ukecaný rošťák. Ve středu navečer se mu podařilo otevřít si dvířka klece a uletěl. Bohužel nemáme představu, kterým směrem letěl. V našem okolí je spousta vysokých hustých stromů, nikde jsme ho nenašli. Má na sobě identifikační kroužek. Číslo kroužku na vyžádání na telefonu. Email: huskovaj@seznam.cz Telefon: 777787983

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Vilík

Přihlášení: