Vilda (neslyší na to)

Datum ztráty 21.03.2014
Místo ztráty Praha 3 Vinohrady, Čáslavská
Telefon 729229919
Jméno Vilda (neslyší na to)
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 roky
Barva Vícebarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se 21.03.2014. Jmenuje se Vilda (neslyší na to). Plemeno Kočka domácí, samička. Je stará 2 roky. Kočka je šedá mourovatá, drobná, velmi plachá. Je kastrovaná. Bude možná někde zalezlá. Vypadla z přepravky na nároží Vinohradské a Čáslavské ulice a utíkla Čáslavskou ulicí směrem k Vršovicím. Bojí se lidí, každého prudkého pohybu. Žádný obojek na sobě nemá. Čip, ani tetování bohužel také nemá. Nikdy se přímo nezatoulala. Fotografie je pouze ilustrační, bohužel nemám vlastní snímky.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Vilda (neslyší na to)

Přihlášení: