Vilda

Datum ztráty 28.03.2015
Místo ztráty Mělník - Mlazice, Perunov 3557
Telefon 724720710
Jméno Vilda
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Britská kočka 
Věk 3,5 roku
Barva šedá-modrá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Vilda je 3,5 roku starý kocour, plemeno Britská kočka. Je šedo-modrý. Váží 7 kg. Má oranžové oči. Není čipovaný, ani tetovaný. Obojek žádný nemá. Je kastrovaný!! Je zvyklý na domácí péči. Zaběhl se ze zahrady (nejspíše) dne 28.3.15 v Mělníku-Mlazice. Nikdy dříve nezmizel, okolí ztráty zná pouze u domu. K lidem není moc přátelský, je zákeřnější povahy, kouše. Ostatní kočky snáší, není k nim agresivní. Voda mu nevadí, ale není plavec. V autě jezdí jen vyjmečně, hodně při tom mňouká. Rád si vleze do nejedoucího auta. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Vilda

Přihlášení: