Vilda

Datum ztráty 30.03.2024
Místo ztráty Kořenov, Údolí naděje
Telefon 603106771
Odměna 30.000,- Kč
Jméno Vilda
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Jablonec nad Nisou
Plemeno Anglický kokršpaněl
Věk 7 let
Barva Bíločerná
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Vilda je 7 let starý kokršpaněl. Na krku měl červený obojek se známkou a telefonním číslem. Je čipovaný, není kastrovaný a váží asi 13,5kg. Ztratil se na procházce na řece Jizeře v Údolí naděje. Utíká před lidmi, může být zmatený a nejspíš se bude bát. Stále možná hledá cestu domů - na chalupu u Vysokého nad Jizerou, ale mohl by se pohybovat v lokacích Harrachov, Kořenov, Rokytnice, Vysoké nad Jizerou, Vítkovice, Jilemnice a okolí. Je na tom fyzicky velmi dobře a nemá problém uběhnout větší vzdálenost. Nevylučujeme také možnost, že ho někdo našel a nechal si ho. Kdyby ho kdokoliv viděl, hned nás prosím kontaktujte! V příloze zasíláme mapku míst, kde byl Vilda nejspíš v posledních dnech viděn.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Vilda

Přihlášení: