Viky

Datum ztráty 04.08.2015
Místo ztráty Hlučín, Rovniny
Telefon 603938074
Jméno Viky
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Opava
Plemeno Jezevčík
Věk 3 Roky
Barva hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pejsek po zemřelém majiteli, byl nabízen k adopci spolu s fenkou, se kterou byl zvyklý 3 roky. Poté, co fenka byla umístěna, začal utíkat ze zahrady. Přes snahy o zabránění útěkům se mu podařilo zmizet a nevrátil se. Neviděli jste jej v Hlučíně a okolí? Nebo nevíte, zda se jej někdo ujal? Je velmi milý, a hodný jen vůbec není zvyklý na vodítko. Kastrovaný není. V době ztráty na sobě neměl vůbec žádný obojek. Není čipovaný, ani není tetovaný... Email: iv.sukupova@seznam.cz Telefon: 722584891

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Viky

Přihlášení: