VIKY

Datum ztráty 06.12.2014
Místo ztráty Mladecko, (les mezi Mladeckem a Novými Lublicemi)
Telefon 724259544
Odměna 2.000,- Kč
Jméno VIKY
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Opava
Plemeno Border terier
Věk 3 Roky
Barva BLU-TAN (Šedo hnědá)
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Viky je 3 roky stará fenka, plemeno Border terier. Je shora tmavá a ze spod světle hnědá (BLU-TAN). Ztratila se 06.12.2014 oblasti Mladecko, (les mezi Mladeckem a Novými Lublicemi). Má tetování v uchu 5525. Váží 7 kg. Není čipovaná, ani kastrovaná. Na sobě měla látkový obojek, černý a na něm červené pacičky. Také měla reflexní obojek s tel. číslem. Viky je veselá, hravá, přátelská, sežere na co přijde. Cizích lidí se nebojí. Ostatní pejsky snáší velice dobře. Voda ji nevadí, v autě je zvyklá jezdit. Fyzicky je aktivní. Ztratila se na naháňce v lese nad Mladeckem 6.12.2014 kolem 14:30 hod. Naposledy ji viděli v lese mezi Novými Lublicemi a Kružberkem kolem 16 hod toho 6.12. Od té doby se po ní slehla zem. Máme podezření, jestli ji někdo nemá doma. Dříve občas na tři hodiny zmizela, ale vždy se vrátila. Okolí ztráty vůbec nezná. Telefon 724259544

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se VIKY

Přihlášení: