Viky a Lexi

Datum ztráty 25.10.2014
Místo ztráty Jindřiš, 65
Telefon 723333767
Jméno Viky a Lexi
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Jindřichův Hradec
Plemeno Jezevčík
Věk 4 a 2 Roky
Barva divočák
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratili se dvě feny, matka s dcerou. Zaběhli se v obci Jindřiš okr.J.Hradec, u zemědělského areálu. Jsou menšího vzrůstu, kontaktní k lidem, jsou na sebe fixované. Fotku máme jen jedné fenky - Viky. Obě dvě mají čip i tetování! Tetování Lexi: 83364 / Tetování Viky: 78595. Viky - 8 kg. Lexa (drobnější a tmavší) - cca 5 kg. Povahově jsou flegmatické, ale hodné! Na pamlsek by se určitě odchytit nechali. Obojky na sobě žádný nemají. Nikdy na takto dlouho se neztratili. Kastrované nejsou, ani jedna. Nehárají se nyní. Okolí v místě ztráty by znát měli. Jsou aktivní, mají rádi pohyb. Umí plavat obě. Viky sní cokoliv, Lexi je v jídle vybíravá. Zdravotní stav dobrý u obou. Autem umí jezdit, vyloženě to mají rády. Jsou zvyklé na pobyt venku, i jsou rády doma... Telefon 723 333 767, Druhý tel.: 724 195 012 (Obecní úřad Rudvínov)

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Viky a Lexi

Přihlášení: