Viktorka

Datum ztráty 28.10.2016
Místo ztráty Písek, J.Srnky 2348
Telefon 734421160
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Viktorka
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Písek
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Viktorka je cca 3 roky stará kočka. Na své jméno slyší, na čiči ale ne. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží cca 3,5 kg. Má celorezavou srst, pouze bradu a náprsenku má bílou. Kočička se nikdy netoulala, bydlíme v řadovém rodinném domku se zahrádkou. Čas venku trávila doma nebo na sousedních zahrádkách nebo za plotem v blízkosti zahrádek. Za zahrádkou se nechala chytit jen ode mne, k cizím lidem nešla. Doma máme ještě 2 kočky a králíka, k nim byla kamaradská. 28.10 v 18h odešla na zahrádku. Ve 21.30h jsem ji už volala a hledala, ale marně. Doma se pohybovala po celém baráku.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Viktorka

Přihlášení: